co to jest reddit

Jest to bowiem niezwykle popularne źródło informacji w Internecie. Można tu znaleźć nieprzyzwoite wręcz ilości przepływających informacji, zaś zaangażowani użytkownicy są właśnie… bardzo zaangażowani. Żeby nie powiedzieć – pełni poświęcenia, a często nawet fanatyczni. Oprócz tego, strona wyróżnia się ułatwienie procesów partycypacji i opinii na temat technologii wśród dużej społeczności użytkowników .

co to jest reddit

Jak przeszukiwać Reddita?

Owszem, reprezentujesz swoją markę, ale nie jesteś nią. Jesteś prawdziwą osobą, posiadającą prawdziwe opinie, emocje, śmieszne zapachy i tym podobne. Aby zyskać szacunek innych reddytorów w subbreddicie, musisz dać się poznać jako człowiek. Przestrzegaj zasad i reddykiety, bo moderatorzy na ogół nie znają litości. Każdy post publikowany na Reddicie otrzymuje punktację, a reddytorzy mogą głosować zarówno na tak, jak i na nie. Wyświetlana punktacja stanowi różnicę pomiędzy łączną liczbą głosów pozytywnych i negatywnych.

Spis treści

Tym niemniej, możesz „wysłać wiadomość do moderatora”, jeśli masz wątpliwość co do tego, jaki rodzaj treści jest akceptowalny. Użytkownicy mają zatem dosłowną kontrolę nad treścią, która w danym momencie pojawia się na stronie głównej Reddit. Ale oznacza to również, że autorzy contentu mogą sprawdzać w czasie rzeczywistym jaki rodzaj treści jest dobrze lub źle odbierany. Oznacza to, że użytkownicy wklejają tu linki do innych stron.

Dlaczego ludzie używają Reddit Premium

Wkrótce dowiesz się, dlaczego jest to jedna z najpopularniejszych witryn. Zalecamy przeprowadzenie badań przed opublikowaniem pytania. Szybkie wyszukiwanie w Google lub skanowanie odpowiednich subredditów może często pomóc w znalezieniu odpowiedzi, której szukasz. Jeśli szukasz porady lub opinii, na ogół najlepiej jest trzymać się bardziej szczegółowych społeczności https://www.forexgenerator.net/ subreddit, w których wiesz, że ludzie będą zaznajomieni z danym tematem. Założona przez Steve’a Huffmana i Alexisa Ohaniana w 2005 roku Reddit to społeczność internetowa, w której użytkownicy przesyłają, głosują i komentują treści, wiadomości i dyskusje. Nazywany „pierwszą stroną Internetu” Reddit jest jedną z dziesięciu największych witryn w Stanach Zjednoczonych.

co to jest reddit

Jak to działa?

Każdego dnia 52 miliony użytkowników wchodzi na tę stronę, aby zostawić lub odkryć wszelkiego rodzaju opinie. Reddit to wiodąca amerykańska sieć wiadomości społecznościowych oparta na zainteresowaniach ludzi, w tym na ocenie treści i dyskusjach. Zarejestrowani użytkownicy Reddita mogą publikować treści, takie jak linki, teksty i obrazy, które następnie są zatwierdzane lub odrzucane przez innych użytkowników Reddita. Zarejestrowani użytkownicy mogą składać zgłoszenia do dowolnego z publicznych subredditów. Mogą również dołączyć do subredditów, co wpłynie na to, jak będzie wyglądać Strona główna Reddita (więcej na ten temat później). Po utworzeniu naszego profilu możemy spersonalizować awatara itp.

  1. Znajdziesz na naszej stronie również ciekawe artykuły poszerzające wiedzę od technologii przez zdrowie.
  2. W rzeczywistości jedna z najwcześniejszych kryptowalut, Dogecoin, powstała z powodu Mem doży na Reddicie.
  3. Do serwisu Reddit włączono inny serwis internetowy o nazwie infogami, który pozwala na tworzenie stron internetowych działających na zasadzie wiki.
  4. Po utworzeniu naszego profilu możemy spersonalizować awatara itp.
  5. Pomoże to innym szybko zrozumieć, o co pytasz i czy mogą ci pomóc.
  6. Jak wspomnieliśmy wcześniej, Reddit to strona internetowa, która łączy w sobie wszelkiego rodzaju treści i dlatego jest uważany za «Strona główna Internetu» .

Błędy w content marketingu – 7 grzechów głównych popełnianych przez twórców contentu

Kiedyrynek IPO notował rekordy, mówiło się nawet o wycenie rzędu 15 mld dol. Amerykańska platforma Reddit przymierza się do debiutu nagiełdzie. Tutaj możesz przeczytać więcej https://www.tradercalculator.site/ o Subskrypcja Reddit Premium. Aby zostawić komentarz, znajdź pole tekstowe pod postem. Możesz sformatować tekst według własnych upodobań, a następnie wybrać Komentarz.

Oznacza to, że jest to skuteczne rozwiązanie do integracji ze strategią marki dla for promuj i zyskaj widoczność , Na przykład. Dzięki temu, że wokół publikacji toczą się dyskusje i zapewni to więcej siły Twojemu użytkownikowi, dając Ci znać . Ponadto subreddity, które pojawiają się na r/all lub w zwykłym kanale użytkownika, mogą zezwalać na treści NSFW.

Monety Reddit służą do kupowania nagród, które rozdamy innym. Musimy za nie zapłacić prawdziwymi pieniędzmi, aby je zdobyć, a ceny mogą się różnić, ale w momencie pisania tego tekstu możemy dostać 500 monet za 1,99 USD, 1100 monet za 3,99 USD lub 3100 monet za 9,99 USD. Zostaną one dodane do Twojego konta i będziesz mógł je wykorzystać. Reddit poprosi Cię o niektóre z Twoich https://www.investdoors.info/ zainteresowań, aby polecić społeczności lub tablice, które mogą Cię najbardziej zainteresować. Będziemy również mogli dostosować naszego awatara za pomocą elementów wizualnych i wreszcie będziemy mieli profil. Reddit to jedna z klasyków w Internecie, choć głównie z użytkownikami w języku angielskim, ale również polecana, jeśli chcesz z niego korzystać w naszym kraju.

co to jest reddit

Napisz swój post i wybierz subreddit, w którym chcesz go udostępnić. W pasku wyszukiwania u góry strony wpisz słowo kluczowe lub temat, którego szukasz. Tak, zdecydowanie możesz zostać zbanowany na Reddicie, jeśli jesteś spamerem lub po prostu okropną osobą, która szerzy nienawiść i negatywność.

W przypadku użytkowników w Wielkiej Brytanii obowiązuje minimalny wiek 13 lat. Użytkownicy poniżej tego wieku nie mogą korzystać z witryny ani aplikacji. Witryna ma społeczności zwane subreddits dla różnych zainteresowań, a każdy użytkownik może utworzyć subreddit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *